Mgr Fizjoterapii, dr Wychowania Fizycznego AWF Wrocław, instruktorka fitness, trenerka personalna. Właścicielka Circa Feminae – terapia dla kobiet.

Autorka tekstów, które na przełomie 2017-2019 roku ukazały się na łamach Praktycznej fizjoterapii i rehabilitacji. Od ponad 12 lat pracuje z kobietami w ciąży i po porodzie. W 2017 roku współtworzyła szkołę rodzenia „Akademia z brzuszkiem”. Organizuje cykliczne warsztaty dotyczące rozejścia mięśnia prostego brzucha, bezpiecznej aktywności w połogu oraz nietrzymania moczu. Od 2015 roku prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów, instruktorów i trenerów fitness: Aktywność fizyczna w ciąży i po porodzie w różnych miastach Polski oraz online. W 2016 roku prezenterka na Międzynarodowej Konwencji Fitness Eu4ya.

Inicjatorka ogólnopolskiej akcji edukacyjnej dla kobiet, która w 2020 roku miała swoją 2 edycję i zgromadziła ponad 130 fizjoterapeutek uroginekologicznych. W chwili obecnej większość czasu spędza na siłowni, prowadząc treningi personalne dedykowane przyszłym mamom oraz w gabinecie, pracując głównie z kobietami w ciąży i po porodzie. Współtwórczyni e-booka z zestawami ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie na DVD.

Dodaj komentarz