Poszerz swoje kompetencje zawodowe dzięki przygotowanym przez naszych ekspertów kursom stacjonarnym dla specjalistów! Sprawdź, jakie szkolenia udostępniamy i wybierz te, które będą dla Ciebie najbardziej przydatne (lub/i najbardziej interesujące). Najlepszy czas na zdobycie nowych umiejętności, lub udoskonalenie już posiadanych, jest właśnie teraz!

Dla zainteresowanych indywidualnym tokiem nauczania, informujemy, iż jest możliwość odbycia wybranych kursów indywidualnie lub w 2-3 osobowych grupach z prowadzącą. Dotyczy to wybranych kursów, m.in:

  • MODUŁ I: Nowoczesna uroginekologia – kompleksowa fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniach narządów miednicy mniejszej
  • MODUŁ II: Opieka okołoporodowa – kompleksowa fizjoterapia
  • MODUŁ III: Uroginekologia – Praktyka: Badanie per vaginam, per rectum
  • MODUŁ IV: Pessaroterapia – teoria, praktyka i dobór pessarów
  • MODUŁ VII: Blizna – kompleksowa fizjoterapia
  • MODUŁ VIII: Rozstęp mięśnia prostego brzucha (DRA) – kompleksowa terapia 
  • MODUŁ IX: Uro-proktologia mężczyzn – kompleksowa fizjoterapia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na biuro@mc2courses.pl

  

Wyświetlanie 1–8 z 13 wyników

Zalety poszerzania swoich kompetencji zawodowych są ogromne. Jeśli chcesz rozwijać się w swojej dziedzinie, nabyć nowe kompetencja zawodowe, znaleźć nową, atrakcyjną pracę, poszerzyć grono zaufanych odbiorców Twojej specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności, polecamy naszą szeroką ofertę kursów, warsztatów i szkoleń skierowanych m.in. do fizjoterapeutów, masażystów, logopedów, dietetyków, psychologów, terapeutów, czy trenerów personalnych. Na rynku jesteśmy obecni od lat, a nasza kadra to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach.

Odkryj w sobie na nowo pasję – stacjonarne kursy, warsztaty i szkolenia w dużych miastach w Polsce, m.in. takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa czy Poznań.

Nasi eksperci udzielą Ci praktycznych porad i stworzą atrakcyjne środowisko do nabywania nowych umiejętności w Twoim zawodzie. Pod naszymi skrzydłami szybko nabierzesz twardych kompetencji w nowych obszarach tematycznych Twojego zawodu. Oferowane przez nas profesjonalne kursy, warsztaty i szkolenia pomogą Ci być lepszym dla Twoich pacjentów i klientów, jako fizjoterapeuta, masażysta, logopeda, dietetyk, psycholog, terapeuta, czy trener personalny.

Nie owijamy w bawełnę, stawiamy na przydatną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Te, które zdobędziesz na prowadzonych przez naszą kadrę szkoleniach, pozwolą Ci na rozszerzenie swojej praktyki oraz udoskonalenie swoich usług. Nie będziemy uczyć Cię umiejętności miękkich, chyba, że wymagane są one bezpośrednio w wykonywanym przez Ciebie zawodzie. To gwarancja na to, iż oferowane kursy są dla naszych Klientów stratą czasu – wręcz przeciwnie! Zebrana przez nas kadra utalentowanych oraz doświadczonych osób to eksperci w swoich dziedzinach, którzy podzielą się z Tobą mistrzostwem tematyki, którą się zajmują. Wszystko to, byś zyskał na tym zarówno Ty, jak i Klienci lub pacjenci, którzy korzystają z Twych świadczeń.