Mgr fizjoterapii, asystent terapii czaszkowo-krzyżowej w Europejskim Centrum Terapii, instruktor Systemu Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej, trener Radykalnego Wybaczania

Z wykształcenia i z pasji fizjoterapeuta. Tytuł magistra uzyskałam w 2012 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu i zaraz po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w swoim prywatnym gabinecie, który kontynułuje do dziś. Od zawsze interesowałam się człowiekiem pod względem fizycznym, ale także psychicznym (emocje i ich wpływ na nasze ciało, są nierozerwalnym elementem każdej żywej istoty). Po krótkim czasie poszukiwań, w którą stronę iść i pracować z pacjentami wybrałam pracę łączącą terapię ciała i psychiki (duszy), tzw. psychosomatykę. W 2013 roku rozpoczęłam kurs z terapii Cranio Sacralnej w podejściu biodynamicznym i kontynuowałam tą pracę poprzez inne szkolenia. Od 2020 roku zostałam ASYSTENTEM (podczas szkolenia terapii czaszkowo-krzyżowej) w Europejski Centrum Terapii.

W 2016 roku w jednym czasie rozpoczęłam naukę na Akademii Osteopatii oraz szkolenie z serii ATSI (integracja strukturalna anatomy trains) i w tej ostatniej pozostało moje serce. Ukończyłam wiele szkoleń u polskich i zagranicznych wykładowców. Uwielbiam fizjoterapię, ale także wszystko to co wiąże się z człowiekiem.

Dodaj komentarz