Opinia nr 4

Dzięki szczegółowemu wywiadowi Pani Magda świetnie dostosowuje terapię do potrzeb pacjenta. Holistyczne podejście, dobór ćwiczeń rozwijających całe ciało, nie tylko problematyczny obszar powodują że terapia przynosi świetne rezultaty i poprawia świadomość ciała i komfort życia. Polecam serdecznie!

Monika WK

Opinia nr 3

Polecam z całego serca ! Do Pani Magdy zgłosiłam się z problemem RMPB po ciąży i porodzie. Pani Magda przeprowadziła skrupulatny wywiad, przebadała mi powłoki brzuszne, zrobiła USG, bardzo dokładnie przebadała MDM, co u wcześniejszych specjalistów mi się nie zdarzało. Po każdej wizycie miałam konkretne wytyczne co do funkcjonowania oraz zestawy ćwiczeń w domu. Jeśli coś mnie niepokoiło lub miałam z czymś problem to Pani Magda zawsze znalazła na to jakiś sposób, określone ćwiczenia itp. Po 3 miesiącach pracy rozejścia już prawie nie ma, a ja posiadam wiele wskazówek, jak ćwiczyć i jak funkcjonować, żeby nie powróciło. Podsumowując, zdecydowanie polecam ! Oby więcej takich specjalistów :).

Małgorzata R.

Opinia nr 2

Profesjonalne podejście, pogoda ducha i dostępność dla pacjenta. Pisałam do Pani Magdy po wizycie kilka razy i zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź ze wskazówkami dotyczącymi terapii. Bardzo polecam!

MR

Opinia nr 1

Pani Magdalena to pełna profesjonalizmu, zaangażowania, a przy tym bardzo miła i pozytywna osoba. Pogodna, bardzo skuteczna fizjoterapeutka, która buduje świetny kontakt z pacjentem. Z pełną starannością ocenia stan pacjenta, patrzy całościowo na dolegliwość i doradza metody, które pomagają w leczeniu. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wszechstronną wiedzę, w jasny sposób przekazuje zestaw dodatkowych ćwiczeń do wykonywania w domu. Zdecydowanie polecam.

Karolina

Własciciel