Terapeuta manualny, diagnostyk i wykładowca w Krakowie. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów po przeciążeniach, z bólami głowy i dolegliwościami narządów wewnętrznych. Szczególną uwagę przywiązuje do badania i dokładnej diagnostyki.

W codziennej pracy wykorzystuje m.in. metody integrujące wzorce poprzez pracę z Autonomicznym Układem Nerwowym oraz Manipulację Powięzi. Opinie jego pacjentów są dostępne na stronie ZnanyLekarz.pl

W 2018 r. obronił na krakowskim AWF-ie pracę doktorską nt. wpływu aktywności fizycznej na jakość życia i poziom bólu kręgosłupa. Wykłada i uczy anatomii palpacyjnej oraz diagnostyki wad postawy na Akademii Krakowskiej.

Prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów z zakresu terapii wisceralnej, powięziowej i treningu funkcjonalnego, m.in. we współpracy z Ortokursy w Warszawie, AthleticoMed w Bydgoszczy czy Medikos w Radomiu. Absolwent licznych krajowych i międzynarodowych kursów dokształcających. Jest autorem koncepcji diagnostyki kontroli Centralnego Układu Nerwowego, wzorców postawy i treningu funkcjonalnego propriocepcji.

Dodaj komentarz