Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, absolwent międzynarodowych szkoleń w zakresie pracy ze sportowcami,  jak np. Elite Performance Institute czy Gamespeed.

Współpracuje zarówno z profesjonalnymi sportowcami , jak i amatorami oraz podopiecznymi zmagającymi się z dolegliwościami bólowymi aparatu ruchu. Łączy wiedzę trenera personalnego z doświadczeniem wyniesionym z aren sportowych.

W pracy stawia na kompleksowe zaplanowanie pracy w oparciu o wyniki testów funkcjonalnych, potrzeby podopiecznego oraz wymagania, które stawia przed nim życie codzienne. Zebrane informacje traktuje jako fundament do dalszej, efektywnej współpracy.

Na co dzień koordynuje przygotowanie motoryczne w największej w Małopolsce akademii piłkarskiej. Współpracuje przy projekcie Holistic Body Approach 2.0 razem z  Athletic  Development. Współprowadził projekt treningowy „Grupa Wsparcia”, który stał się jednym z tematów prelekcji prowadzonych na targach Eu4ya by Tiguar w 2019 roku.  Szkolił trenerów w zakresie przygotowania ruchowego oraz pracował jako konsultant małopolskich klubów w zakresie przygotowania motorycznego.

Dodaj komentarz