Edukacja to klucz do poprawienia swojej sytuacji materialnej i szansa na skuteczny rozwój zawodowy. Nasz projekt łączy wiele dziedzin – dzięki rozległej wiedzy ekspertów z mc2courses.pl, idącej w parze ze znakomitą organizacją, możemy Państwu zaoferować kursy i warsztaty stacjonarne oraz online, jak również gotowe webinary do pobrania dla fizjoterapeutów, osteopatów, masażystów, osteopatów, dietetyków, psychologów, logopedów czy lekarzy. Nasi prowadzący to osoby, które są autorytetami w tych dziedzinach i w skuteczny sposób przekażą Państwu bogatą wiedzę z danego obszaru.

Wieloletnie doświadczenie

Warsztaty szkoleniowe w ramach mc2courses.pl prowadzone są w sposób bardzo usystematyzowany – wiemy, jak chcemy przekazać wiedzę i w jaki sposób poszerzyć Państwa kompetencje. Oferujemy kursy online i stacjonarne w dużych miastach w Polsce – w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie. Jeśli wiążecie Państwo przyszłość z zawodami takimi jak, osteopata, masażysta, fizjoterapeuta, logopeda, dietetyk czy też psycholog, porady naszych specjalistów będą nieocenione. Uwolnią oni prawdziwy potencjał i pokażą, w jaki sposób najskuteczniej pomagać innym realizując się jednocześnie w swojej ścieżce zawodowej.

NASZE KURSY

Prowadzone Przez
Profesjonalistów

Nasi wykładowcy to prawdziwi pasjonaci swojej pracy. Najlepsi fachowcy w swojej branży. Profesjonaliści poszukujący stale nowej wiedzy i nowych rozwiązań. Praktycy z wiedzą i doświadczeniem. Doskonali mówcy z charyzmą w przekazywaniu wiedzy

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Podnosi Jakość
Naszych Szkoleń

Nasi wykładowcy dzielą się wiedzą zdobytą na zagranicznych i krajowych szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i sympozjach naukowych oraz podczas wieloletniej praktyki zawodowej pracując bezpośrednio z pacjentem.