Absolwent rehabilitacji ruchowej AWF w Krakowie. Studiował chiropraktykę w National University of Health Sciences. Dyplomowany osteopata nadany przez  Sutherland College of Osteopathic Medicine.
Przez 10 lat pracował jako licencjonowany fizjoterapeuta w USA.
Certyfikowany terapeuta technik czaszkowo-krzyżowych nadany przez Upledger Institute od 2005 roku. Asystował w kursach z tych technik w USA.
Od 2010 roku terapeuta suchego igłowania David G. Simons Academy a od 2011 roku certyfikowany terapeuta metody FDM.

W trakcie studiowania chiropraktyki odbył 100-godzinny kurs kinezjologii stosowanej (applied kinesiology). Jest tłumaczem polskiej edycji książki Arta Riggsa „Masaż tkanek głębokich. Wizualny przewodnik po technikach”.

W trakcie ostatnich 28 lat odbył wiele szkoleń podyplomowych i uczestniczył w konferencjach naukowych, żeby utrzymywać wiedzę na naukowo bieżącym poziomie.

Prowadzi prywatny gabinet osteopatii Alternativa w Krakowie, gdzie diagnozuje i leczy dolegliwości w ramach filozofii i modeli osteopatycznych. W sferze jego zainteresowań jest również naturopatia i wpływ, jaki daje modyfikacja odżywiania i stosowanie naturalnej suplementacji na promowanie zdrowia i bardziej skutecznego leczenia dolegliwości pacjentów.

Dodaj komentarz