mc2courses jest certyfikowana przez firmę DEKRA i posiada certyfikat jakości SUS 2.0

SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS).


Zobacz certyfikat

mc2courses to projekt, który powstał z połączenia pasji, wiedzy oraz zaangażowania ludzi związanych z szeroko pojętą branżą medyczną, szkoleniową i edukacyjną.

Na początku pojawił się blog LICENCJA NA ZDROWIE. Następnie LICENCJA NA ZDROWIE Gabinet Promocji Zdrowia i Fizjoterapii, który stopniowo zaczął poza usługami rehabilitacyjnymi rozwijać swoją działalność edukacyjną i szkoleniową poprzez spotkania oraz warsztaty w krakowskich domach kultury, przedszkolach i klubach rodziców. W końcu pojawiły się projekty o zasięgu ogólnopolskim, szkolenia dla fizjoterapeutów we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz w Gdańsku. Pojawiły się również oferty prowadzenia szkoleń z zagranicy.

Od początku działalności towarzyszyła nam świadomość konieczności stałego kształcenia się, rozwijania oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, tak by być kompetentnym w swoim zawodzie oraz poszukiwanym na rynku pracy. Na naszej drodze zawodowej stopniowo zaczęli się pojawiać ciekawi ludzie, specjaliści w swoim fachumówcy oraz liderzy, potrafiący oraz chcący dzielić się swoją wiedzą oraz zawodową pasją. To samo życie i codzienne spotkania z naszymi klientami stały się bodźcem do powstania mc2courses – miejsca, gdzie znajdziecie ciekawy i profesjonalny zespół wykładowców oraz szkolenia stacjonarne oraz online z „górnej półki”.

Naszą ofertę szkoleniową kierujemy m.in. do fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manulanych, logopedów, psychologów, lekarzy i wielu innych specjalizacji medycznych i okołomedycznych.

Chcemy wszystkich Was zaprosić do wspólnej podróży, która w sumie nigdy się nie kończy: w świat wiedzy i ciekawych spotkań z wyjątkowymi ludźmi.
mc2courses – to nie ja czy on, to MY – twórcy projektu i WY – nasi odbiorcy. Zapraszamy, obiecując z naszej strony rozwój, profesjonalizm i zaangażowanie, a dla Państwa dostęp do najnowszej wiedzy.

Zespół mc2courses

Sebastian Serwatka                                  s.serwatka@mc2courses.pl

właściciel mc2courses, koordynator ds. organizacji kursów i kontaktów z klientami

Magdalena Rusiecka-Serwatka           magdalena@licencjanazdrowie.pl

koordynator ds. merytorycznych oraz współpracy z trenerami 

Gabriela Piwowarska                                g.piwowarska@socialgate.pl

koordynator ds. social media