Zapraszamy do współpracy z mc2courses!

mc2courses to firma szkoleniowa z długoletnim doświadczeniem w organizacji kursów stacjonarnych oraz warsztatów i szkoleń online, certyfikowana przez firmę DECRA, posiadająca certyfikat SUS 2.0, Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

Na naszej platformie oprócz oferty szkoleń online na żywo istnieje również możliwość pobierania już nagranych webinarów, przeważnie są to nagrania z naszych warsztatów online, ale również specjalnie do tego celu przygotowanych i nagranych. 

Postanowiliśmy rozwinąć naszą ofertę webinarów, zarówno warsztatów online na żywo, jak również webinarów do pobrania. 

Do współpracy zapraszamy specjalistów ze środowiska medycznego, jaki około medycznego, m.in. fizjoterapeutów, osteopatów, masażystów, lekarzy, położne, dietetyków, logopedów, psychologów i wszystkich innych specjalistów, którzy mają doświadczanie w prowadzeniu webinarów, ale i również tych, którzy mają wiedzę w swojej dziedzinie i chcą się nią zacząć w ten sposób dzielić.

Jesteśmy również zainteresowani już gotowymi nagraniami webinarów z portfolio specjalistów, którzy podejmują z nami współpracę. Takie nagrania umieszczamy, tak jak zostało wcześniej wspomniane na naszej platformie w zakładce Webinary do pobrania.

Do przeprowadzenia naszych warsztatów online głównie wykorzystujemy platformę Clickmeeting. Jest ona prosta w obsłudze i daje duże możliwości prowadzącym.

Każdy uczestnik warsztatów online oraz osoba korzystająca z webinaru do pobrania otrzymuję certyfikaty uczestnictwa. 

W ramach współpracy proponujemy wspólne organizowanie warsztatów i szkoleń online, promowanie i rozpowszechnianie ich do ostatecznych odbiorców, jak również umieszczanie nagranych warsztatów do pobrania, która to forma zdobywania wiedzy również cieszy się popularnością wśród zainteresowanych.

Pozostałe szczegóły współpracy omawiam z wybranymi specjalistami po zapoznaniu się z portfolio szkoleniowym.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy biuro@mc2courses.pl lub telefoniczny na nr 668 389 028.